KONST / Litografier / Färglitografi 14655213
nr 1465 5213
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Signerad, numrerad 252x360. Färglitografi, bildmått: 35x51, yttermått inklusive ram: 49x64 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:14:58
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth